THE PARTICIPANTS


 

€ 18.173,00
Arjan Mombarg
Mompiesolo700km!
More info →
€ 2.677,00
Huibert Uittenbogaard
SVS Oud vleesch
More info →
€ 2.570,00
Stichting Ambuskaters
Ambuskaters
More info →
€ 2.431,00
Peter Verloop
SVS Pldrsk8trs 2.0
More info →
€ 2.120,00
Lauren van den Brink
A50.be
More info →
€ 2.111,00
Chris Kools
Chris weer 24kika
More info →
€ 2.075,00
Sofie de Jong
Schutte [SC Oldebroek]
More info →
€ 2.047,00
Jan Peter Loonstra
Mariekes Angels
More info →
€ 1.964,00
Lotte Reintjes
Solotte500km
More info →
€ 1.745,00
Jitske van de Hel
Super Speedy\’s
More info →
€ 1.587,00
Dity Mudde
Team Reikon
More info →
€ 1.562,00
Lotte Kleijne
River Skate Team Jeugd 2
More info →
€ 1.270,00
Eline Van Groningen
Goudse Jeugd
More info →
€ 1.255,00
Alex Groothuis
Lotte van Zanten / BPI [SC Oldebroek]
More info →
€ 1.242,00
Tara Brethouwer
Rondje van de Borghman
More info →
€ 1.150,00
Hans Hinkamp
Rondje van de Borghman
More info →
€ 1.042,00
Marieke Dannenberg
Mariekes Angels
More info →
€ 1.010,00
Laura Kip
3R Facility [SC Oldebroek]
More info →
€ 944,00
henry pardijs
FREE-WHEEL
More info →
€ 914,00
Amber Loonstra
De Billen
More info →
€ 900,00
Rosa ter Hedde
Rondje van de Borghman
More info →
€ 879,00
Maud Salomons
De Billen
More info →
€ 858,00
Jantine Noorloos
River Skate Team 2
More info →
€ 843,00
Ella Jansen
River Skate Team Jeugd 1
More info →
€ 830,00
Miranda van den Akker
Snelle Slakken Van Nijkerk
More info →
€ 810,00
Lucas Bastiaansen
Volaan ertegenaan 1
More info →
€ 801,00
Saline Verkerk
Het Gouden Duo
More info →
€ 800,00
Maartje Van Egmond
We lopen op rolletjes
More info →
€ 800,00
Rianne Baas
Rondje van de Borghman
More info →
€ 793,00
Yfke Hoekert
De Hoeve [SC Oldebroek]
More info →
€ 790,00
Jorinde van den Akker
Snelle Slakken Van Nijkerk
More info →
€ 785,00
Arjan Snijders
Soest en Omstreken
More info →
€ 778,00
Rene de Klein
Mixed grill
More info →
€ 742,00
Esmee Bonestroo
De Hoeve [SC Oldebroek]
More info →
€ 738,00
Lucas Fabrie
jeugdteam Willy van den Berk
More info →
€ 697,00
Freek Van oss
jeugdteam Willy vd berk
More info →
€ 690,00
Johan de Keijzer
SVS Pldrsk8trs 2.0
More info →
€ 687,00
Melanie Maartens
De Schele Pony
More info →
€ 684,00
Bas Jansen
River Skate Team 2
More info →
€ 677,00
Dico van Toor
Team Molenlanden
More info →
€ 672,00
Wessel Schut
SVS 24KiKaKanjers
More info →
€ 660,00
Loes Berkhof
U.S.S.V. Softijs
More info →
€ 657,00
Mandy Bouter
Team Reikon
More info →
€ 653,00
Melle Boeijen
River Skate Team Jeugd 2
More info →
€ 641,00
Jonathan Hak
SVS 24KiKaKanjers
More info →
€ 630,00
Diede Wallet
Snelle Slakken Van Nijkerk
More info →
€ 620,00
Marleen Buitendijk
SVS Pldrsk8trs 2.0
More info →
€ 600,00
Aurelia Santamaria
Speedy Rollers
More info →
€ 590,00
Tjan Huang
TWP Solo – svs
More info →
€ 590,00
Maaike Linders
Skating Brabant
More info →
€ 590,00
Judith De Jong
Team de Jong
More info →
€ 587,00
Esther de Jong-Mes
SVS Pldrsk8trs 2.0
More info →
€ 582,00
Noah Epping
Goudse zes
More info →
€ 581,00
Sjaak van Egmond
We lopen op rolletjes
More info →
€ 574,00
Guido Loonstra
De Billen
More info →
€ 546,00
Twan van de Poppe
Lenferink 1 [SC Oldebroek]
More info →
€ 545,00
Tijn Bergenhenegouwen
De Billen
More info →
€ 540,00
Miranda Buter – Mansvelder
Team Reikon
More info →
€ 530,00
Carlijn Veltmaat
Schutte [SC Oldebroek]
More info →
€ 527,00
Dirk Jan Huisman
River Skate Team 2
More info →
€ 516,00
Kyra Kamstra
De Hoeve [SC Oldebroek]
More info →
€ 515,00
Jan Carel Brethouwer
Rondje van de Borghman
More info →
€ 510,00
Gideon van Elsberg
De Kale Pony
More info →
€ 506,00
Mattanja Boekhout
Griezeveen 4
More info →
€ 501,00
Bas Noorloos
River Skate Team 1
More info →
€ 500,00
Stanley Brabers
SVS Oud vleesch
More info →
€ 500,00
Mattis du Clou
Goudse Jeugd
More info →
€ 488,00
Tessa Ruitenburg
Goudse Vijf
More info →
€ 485,00
Gert Top
U.S.S.V. Softijs
More info →
€ 485,00
Lucas Huisman
River Skate Team Jeugd 1
More info →
€ 465,00
Gemma Boeijen
River Skate Team 2
More info →
€ 455,00
Simone De Jong
Team de Jong
More info →
€ 437,00
Auke-Tjeerd Hiemstra
Nozem (Giezeveen)
More info →
€ 423,00
Luca van Toor
Team Molenlanden
More info →
€ 420,00
Boaz Buter
Team Reikon
More info →
€ 414,00
Roos van de Pol
River Skate Team Jeugd 1
More info →
€ 410,00
Olga van Laar
Nozem (Giezeveen)
More info →
€ 405,00
Ninet Sluyter
Schutte [SC Oldebroek]
More info →
€ 405,00
Rochel van Eck
Griezeveen 4
More info →
€ 400,00
Ard-Jan Grootenhuis
Mariekes Angels
More info →
€ 377,00
Evy van Zoest
A50.be
More info →
€ 375,00
Marjan Voortman
FlowerPower
More info →
€ 371,00
Paul Schurink
Paul Schurink (12 uur solo)
More info →
€ 370,00
Jolisa de Wit
Team Molenlanden
More info →
€ 370,00
Demi Benschop
KTT Midden/Oost
More info →
€ 365,00
Zara van Klaveren
Goudse Jeugd
More info →
€ 362,00
Simone van de Munt
Nozem (Giezeveen)
More info →
€ 350,00
Lucas van der Sprong
Goudse Vijf
More info →
€ 345,00
Isabella Plooy
Griezeveen jeugd 3
More info →
€ 343,00
Demi Bartelds
De Billen
More info →
€ 340,00
Daan Voorhoeve
Goudse Vijf
More info →
€ 337,00
Ilse Witteveen
3R Facility [SC Oldebroek]
More info →
€ 335,00
Milan van Gorsel
Goudse Jeugd
More info →
€ 335,00
Senna Groeneveld
River Skate Team Jeugd 2
More info →
€ 332,00
Dagmar den Braven
Team Molenlanden
More info →
€ 330,00
Morris Zwakenberg
Zwakenbergjes4Kika
More info →
€ 330,00
Quinten Uppelschoten
Skate Fanatics
More info →
€ 328,00
Marilyn Visser
SVS 24KiKaKanjers
More info →
€ 321,00
Diede Salomons
A50.be
More info →
€ 316,00
Henk Veneman
Mariekes Angels
More info →
€ 315,00
Niels de Bruijn
Team Molenlanden
More info →
€ 315,00
Joas Verspui
SVS 24KikaKanjers
More info →
€ 312,00
Jantien Jonkheijm
Goudse Masters
More info →
€ 311,00
Margreeth den Hertog
Goudse Vijf
More info →
€ 310,00
nienke verdoorn
River Skate Team Jeugd 2
More info →
€ 306,00
Tessa van de Heg
Griezeveen jeugd 2
More info →
€ 305,00
Thijmen Verspui
SVS 24KikaKanjers
More info →
€ 300,00
Evy van Veen
Griezeveen jeugd 3
More info →
€ 300,00
Quinn Winkeler
Zwakenbergjes4Kika
More info →
€ 290,00
Jeroen Rozeboom
Soest en omstreken
More info →
€ 285,00
Irene van Veen
Griezeveen 2
More info →
€ 285,00
Colin de Velde
Lenferink 1 [SC Oldebroek]
More info →
€ 285,00
Floor van Schijndel
River Skate Team Jeugd 1
More info →
€ 280,00
Rutger Remmers
Het Rode Gevaar
More info →
€ 275,00
Koen van Houten
SVS 24KiKaKanjers
More info →
€ 274,00
Indy Eugelink
jeugdteam Willy van den Berk
More info →
€ 271,00
Sanne Harmsen
Goudse zes
More info →
€ 270,00
Femke de Wit
Goudse Jeugd
More info →
€ 270,00
Niek Post
Lenferink 2 [SC Oldebroek]
More info →
€ 270,00
Evy van Dijk
Griezeveen jeugd 3
More info →
€ 268,00
Mila Zwakenberg
Zwakenbergjes4Kika
More info →
€ 265,00
Maaike Koelewijn
KTT Midden/Oost
More info →
€ 262,00
Hester Keizer
Zwakenbergjes4Kika
More info →
€ 260,00
Joas Van Driel
River Skate Team Jeugd 2
More info →
€ 260,00
Julia Besselsen
Griezeveen 3
More info →
€ 258,00
Rosalie Bakker
SVS 24KiKaKanjers
More info →
€ 255,00
Evelien Huisman
Lenferink 2 [SC Oldebroek]
More info →
€ 255,00
Mare Winkeler
Zwakenbergjes4Kika
More info →
€ 255,00
Vera Winkeler
Zwakenbergjes4Kika
More info →
€ 255,00
Eline van den Pol
Mixed grill
More info →
€ 254,00
Lars van de Griend
jeugdteam Willy van den Berk
More info →
€ 246,00
Eva van de Heg
Griezeveen jeugd 1
More info →
€ 245,00
Richard Oomen
River Skate Team 1
More info →
€ 245,00
Kees Steijsiger
SVS Razende Rollers 0.8
More info →
€ 240,00
Kim Mudde
SVS Razende Rollers 0.8
More info →
€ 239,00
Nina Nes
Griezeveen 4
More info →
€ 238,00
Mijke Blok
Griezeveen jeugd 3
More info →
€ 237,00
Marc Post
Lenferink 1 [SC Oldebroek]
More info →
€ 235,00
Kaat van Steekelenburg
River Skate Team 1
More info →
€ 235,00
Mathijs De feijter
Snelle Slakken Van Nijkerk
More info →
€ 235,00
Niels Denissen
We lopen op rolletjes
More info →
€ 230,00
Aniek Bouwman
Mixed grill
More info →
€ 230,00
Beaubette Vd Berg
Beaubette vd Berg
More info →
€ 230,00
Julian Meijer
Rondje van de Borghman
More info →
€ 227,00
Jaap van de Heg
Griezeveen jeugd 1
More info →
€ 223,00
Herman van de Bunt
Griezeveen 3
More info →
€ 220,00
Otto Markesteijn
Griezeveen 6
More info →
€ 220,00
Jelmer de Hoop
Het Gouden Duo
More info →
€ 217,00
Elma van laar
Nozem (Giezeveen)
More info →
€ 215,00
Janique Dupain
Mixed grill
More info →
€ 214,00
Jan Bij de Vaate
River Skate Team 1
More info →
€ 214,00
Lonneke Merkx
jeugdteam Willy van den Berk
More info →
€ 212,00
Lesley Bartelds
De Billen
More info →
€ 210,00
J.D. de Keijzer
SVS Razende Rollers 0.8
More info →
€ 210,00
Kim Hofstra
Goudse Jeugd
More info →
€ 208,00
Gerjanne van de Heg
Griezeveen jeugd 2
More info →
€ 201,00
Lisa Otten
Super Speedy\’s
More info →
€ 200,00
Guido Vos
Super Speedy’s
More info →
€ 200,00
Gerjanne Verschoor
Team Molenlanden
More info →
€ 195,00
Floortje Bregman
Goudse zes
More info →
€ 195,00
Jesse Ouwehand
River Skate Team Jeugd 1
More info →
€ 192,00
Emiel Haveman
Super Speedy\’s
More info →
€ 190,00
Iris van Wijk
U.S.S.V. Softijs
More info →
€ 190,00
Jan Puttenstein
Lotte van Zanten / BPI [SC Oldebroek]
More info →
€ 185,00
Jan Bart willemsen
More info →
€ 185,00
Jan Heuver
Griezeveen 2
More info →
€ 185,00
Henk Offringa
Goudse Masters
More info →
€ 178,00
Noor van Loo
Lenferink 1 [SC Oldebroek]
More info →
€ 174,00
Wouter Reinders
?
More info →
€ 174,00
Bas van de Vaart
SVS Oud vleesch
More info →
€ 172,00
Ellen Schalken
Skating Brabant
More info →
€ 171,00
Sanne Bakker
Lenferink 1 [SC Oldebroek]
More info →
€ 170,00
Kim Bakker
Lenferink 1 [SC Oldebroek]
More info →
€ 170,00
Jasmijn van Ittersum
3R Facility [SC Oldebroek]
More info →
€ 170,00
Marit van der Ploeg
Goudse Jeugd
More info →
€ 170,00
Demi Huiden
KTT Midden/Oost
More info →
€ 166,00
Loes Busser
KTT Midden/Oost
More info →
€ 165,00
Marjolein Lap
Griezeveen jeugd 2
More info →
€ 162,00
Leo de Putter
River Skate Team Jeugd 1
More info →
€ 162,00
Gitte de Putter
River Skate Team Jeugd 2
More info →
€ 162,00
Julian Otten
Super Speedy\’s
More info →
€ 160,00
Mika Groeneveld
River Skate Team 1
More info →
€ 160,00
Jacqueline Dam
FlowerPower
More info →
€ 156,00
Denise Bakker
Lenferink 1 [SC Oldebroek]
More info →
€ 154,00
Demi Meinten
Snelle Slakken Van Nijkerk
More info →
€ 154,00
Bas Ellenbroek
Speedy Rollers
More info →
€ 150,00
Jan van Dasselaar
Mixed grill
More info →
€ 150,00
Simon Harteveld
Goudse Masters
More info →
€ 145,00
Thieme van Mourik
Speedy Rollers
More info →
€ 135,00
Teun Cromvoirt
River Skate Team 1
More info →
€ 135,00
Anna de Jong
Griezeveen 5
More info →
€ 135,00
Aukje Kloosterman
Skate Fanatics
More info →
€ 132,00
Jannitta van den Brink
A50.be
More info →
€ 130,00
Danielle Mulder
Griezeveen 3
More info →
€ 130,00
Esther de Jong
Griezeveen 4
More info →
€ 130,00
Tjeerd Kloosterman
Skate Fanatics
More info →
€ 130,00
Sophie Berkhout
de vrolijke skeelerbende
More info →
€ 125,00
Henriette Wardenier
Lenferink 2 [SC Oldebroek]
More info →
€ 121,00
Esther Schipper
Griezeveen jeugd 2
More info →
€ 120,00
Anniek Wiersum
3R Facility [SC Oldebroek]
More info →
€ 115,00
Corine Dupain
FlowerPower
More info →
€ 112,00
Jesse van Buren
Skate Fanatics
More info →
€ 110,00
Meindert Kuipers
Skating Brabant
More info →
€ 110,00
Silke Puttenstein
3R Facility [SC Oldebroek]
More info →
€ 110,00
Wim den Oudsten
Wim op wielen
More info →
€ 110,00
Jennifer Koopman
Speedy Rollers
More info →
€ 106,00
Raymond Van der Haas
Mariekes Angels
More info →
€ 105,00
Egbert van Zeebrug
Boeve / Aberson [SC Oldebroek]
More info →
€ 100,00
Laura Ammerlaan
U.S.S.V. Softijs
More info →
€ 100,00
Andre Hooft
Soest en omstreken
More info →
€ 100,00
Sara Oud
de vrolijke skeelerbende
More info →
€ 95,00
Emma Van der Vlist
Griezeveen jeugd 1
More info →
€ 95,00
Julian Van der Vlist
Griezeveen jeugd 1
More info →
€ 95,00
Devrim Soylu
Geen
More info →
€ 95,00
Eline van der Zalm
SVS Razende Rollers 0.8
More info →
€ 95,00
Roy Eugelink
We lopen op rolletjes
More info →
€ 95,00
Anouk Eggink
Het Rode Gevaar
More info →
€ 89,00
Stef Snippert
Griezeveen 5
More info →
€ 89,00
Eline van Wijk
Skate Fanatics
More info →
€ 88,00
Merel Smit
De Hoeve [SC Oldebroek]
More info →
€ 88,00
Sifra Oskam
Griezeveen jeugd 2
More info →
€ 85,00
Ella Bredius
Goudse zes
More info →
€ 85,00
Renée De Wolf
We lopen op rolletjes
More info →
€ 82,00
Lana van Veen
Het Rode Gevaar
More info →
€ 75,00
Nico van Paassen
de vrolijke skeelerbende
More info →
€ 75,00
Renzo Wessels
Goudse Vijf
More info →
€ 71,00
Lieke Lankhaar
River Skate Team 2
More info →
€ 70,00
Patrick Beelen
Boeve / Aberson [SC Oldebroek]
More info →
€ 70,00
Stijn Anker
Goudse Jeugd
More info →
€ 65,00
Erna Bouwman
FlowerPower
More info →
€ 60,00
Evert-jan blankespoor
Griezeveen 6
More info →
€ 60,00
Manon Jansen
Het Rode Gevaar
More info →
€ 50,00
Simone Meijs
Het Rode Gevaar
More info →
€ 45,00
Alyne Boerman
De Hoeve [SC Oldebroek]
More info →
€ 45,00
Harry Kamstra
Lenferink 2 [SC Oldebroek]
More info →
€ 40,00
Sanne Oosterwijk
KTT Midden/Oost
More info →
€ 35,00
Midas Harteveld
Goudse Zes
More info →
€ 30,00
Rosanne Tulp
Schutte [SC Oldebroek]
More info →
€ 29,00
Simon Van falier
jeugdteam Willy van den Berk
More info →
€ 25,00
Marije Haakma
U.S.S.V. Softijs
More info →
€ 25,00
Joris Stevers
Het Rode Gevaar
More info →
€ 25,00
Benthe Toth
Schutte [SC Oldebroek]
More info →
€ 20,00
Jan van de Stouwe
Boeve / Aberson [SC Oldebroek]
More info →
€ 20,00
Frederike van Pijkeren
3R Facility [SC Oldebroek]
More info →
€ 15,00
Lucas Dekker
Twenterand Jeugd 3
More info →
€ 15,00
Ivonne Kok
FlowerPower
More info →
€ 15,00
Dionna Balk
Lenferink 2 [SC Oldebroek]
More info →
€ 12,00
Dirk van Zoest
A50.be
More info →
€ 10,00
Sina Gewald
De Volhouders
More info →
€ 10,00
Jennie Benjamins
FlowerPower
More info →
€ 5,00
Mirthe Slomp
Twenterand solo 1
More info →
€ 5,00
Noa Slomp
Twenterand Jeugd 3
More info →
€ 0,00
Michelle Verboom
Goudse Masters
More info →
€ 0,00
Hilde Goovaerts
A50.be
More info →
€ 0,00
Alwin van der Lee
Griezeveen 3
More info →
€ 0,00
Petr Choc
KSB LIBEREC, CZECH REPUBLIC
More info →
€ 0,00
Gerlinde Marsman
Twenterand Jeugd 2
More info →
€ 0,00
Floor Lemans
Twenterand Jeugd 2
More info →
€ 0,00
Wouter Jansen
Twenterand Jeugd 2
More info →
€ 0,00
Mirthe Eshuis
Twenterand Jeugd 2
More info →
€ 0,00
Linda Boldewijn
Twenterand Jeugd 2
More info →
€ 0,00
Gijsbertus Bouw
Griezeveen 2
More info →
€ 0,00
Renger De Vries
Mixed grill
More info →
€ 0,00
Petr Fürst
KSB LIBEREC, CZECH REPUBLIC
More info →
€ 0,00
Gert Dekker
Griezeveen 2
More info →
€ 0,00
Renske Marsman
Twenterand Jeugd 3
More info →
€ 0,00
Jorien Kroeze
Lenferink 2 [SC Oldebroek]
More info →
€ 0,00
Jan Klompmaker
Boeve / Aberson [SC Oldebroek]
More info →
€ 0,00
Tonnie van Tongeren
Lotte van Zanten / BPI [SC Oldebroek]
More info →
€ 0,00
Be van Dijk
Lotte van Zanten / BPI [SC Oldebroek]
More info →
€ 0,00
Birthe Doornewaard
Schutte [SC Oldebroek]
More info →
€ 0,00
Frans Spruiijt
Goudse Masters
More info →
€ 0,00
Hanneke Smedes
Het Rode Gevaar
More info →
€ 0,00
Be van Dijk
Volwassenen SC Oldebroek
More info →
€ 0,00
Janne Kraamer
Goudse zes
More info →
€ 0,00
Tamara Jager
Twenterand Jeugd 2
More info →
€ 0,00
Emma Marsman
Twenterand Jeugd 3
More info →
€ 0,00
Tikwa Westerdijk
Twenterand 6 uurs team
More info →
€ 0,00
Jan Valk
Twenterand 5
More info →
€ 0,00
Corien Meekes
Twenterand 6 uurs team
More info →
€ 0,00
Henriët van Nuil
Twenterand 6 uurs team
More info →
€ 0,00
Amber Koot
Skate Fanatics 1
More info →
€ 0,00
Sijtze Hoekstra
De Volhouders
More info →
€ 0,00
Jan Luyendijk
Goudse Masters
More info →
€ 0,00
Remco Haarman
Twenterand 5
More info →
€ 0,00
René Oude Alink
Twenterand 5
More info →
€ 0,00
Jan Scherperhof
Twenterand 5
More info →
€ 0,00
Jan Valk
Twenterand 5
More info →
€ 0,00
Maud Bruggeman
Twenterand Jeugd 3
More info →
€ 0,00
Dinand Dekker
Twenterand 4
More info →
€ 0,00
Willemijn Jansen
Twenterand 4
More info →
€ 0,00
Henri Wichers
Twenterand 4
More info →
€ 0,00
Erik Kruissink
Twenterand 4
More info →
€ 0,00
Johan Niphuis
Twenterand 4
More info →
€ 0,00
Jan Boldewijn
Twenterand 4
More info →
€ 0,00
Thijs Jager
Twenterand Jeugd 3
More info →
€ 0,00
Jurgen Boers
Twenterand Jeugd 3
More info →
€ 0,00
Ilse Lamberts
Twenterand Jeugd 3
More info →
€ 0,00
Raymond Van Hemert
Skatography
More info →